Dostawa i płatność

DOSTAWA DO DOMU

Składając zamówienie w sklepie www.ateliergustimo.pl, możesz skorzystać z różnych form dostawy. Jedną z nich jest dostawa do za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej, InPostu, DPD, DHL, Fedexu lub UPS. Zakupy z dostawą w www.ateliergustimo.pl to doskonała opcja, dla osób, którym zależy, aby zakupy internetowe były przede wszystkim wygodą. Wszystkie przesyłki bardzo szybko opuszczają nasz magazyn, ale wcześniej są estetycznie i starannie zabezpieczane, aby wszystkie towary mogły dotrzeć do Ciebie w nienaruszonym stanie.

PUNKTY ODBIORU

Opcja odbioru zamówionej przesyłki w punkcie daje możliwość swobodnego wyboru dostawy tam, gdzie sobie tego życzysz. Składając zamówienie możesz skorzystać z dobrze znanej formy dostawy do Paczkomatów Inpost.

SPOSÓB DOSTAWY I PŁATNOŚCI KOSZT DOSTAWY
KURIER – PRZEDPŁATA 19 zł
KURIER – PRZEDPŁATA (za zakupy od 145 zł) 0 zł
PACZKOMATY InPost 14 zł
PACZKOMATY InPost (za zakupy od 65 zł) 0 zł

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

Skrytki w paczkomatach InPost mają ograniczone wymiary, co może spowodować niedostępność tej opcji dostawy dla niektórych zamówień.